KONST / Litografier / Färglitografi 8001051
nr 800 1051
Jeffery Edwards
(f. 1945)
Färglitografi, Jeffery Edwards (f. 1945), Moonlight, EA (konstnärens exemplar), signerad, -74, motivets mått: 53x56
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:31:26
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
300 kr
400 kr